projekt i wykonanie: www.emlogic.pl tworzenie stron internetowych

 • jesień już.......

  jesień już.......

 • Dekoracje kwiatowe do biur i mieszkań

  Dekoracje kwiatowe do biur i mieszkań

 • Letnie dekoracje kwiatowe

  Letnie dekoracje kwiatowe

 • lato

  lato

O firmie

Każda okazja jest dobra, by ją ubrać w kwiaty.

Za pomocą kwiatów można wyrazić emocje i uczucia, można stworzyć niezwykły klimat wokół otaczającego nas szarego świata.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pragniemy przedstawić Państwu ofertę w zakresie dekoracji kwiatowych do biur, sal konferencyjnych, hoteli i innych miejsc, które mogą przyczynić się do stworzenia przyjaznej aury w naszym otoczeniu.

Oferujemy również wykonanie dekoracji kwiatowych na śluby, wesela, chrzciny, urodziny i inne imprezy okolicznościowe oraz szeroką gamę kompozycji z kwiatów ciętych.

Czerpiąc z bogatego doświadczenia, dodając pasję i profesjonalizm, staramy się wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom oraz gustom naszych klientów. Sprostać każdemu wyzwaniu i wspólnie z klientem stworzyć niepowtarzalną dekorację kwiatową, to cel naszej pracowni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy zakres naszych usług o możliwość zamówienia telefonicznie bądź przez internet wysyłki kwiatów pod wskazany adres. Ponadto dzięki współpracy z Pocztą Kwiatową oferujemy wysyłkę kwiatów w dowolne miejsce na świecie.

Jeśli szukasz kwiatów lub dekoracji kwiatowych do biura, kościoła czy na jakąkolwiek uroczystość, to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług kwiaciarskich oraz katalogiem produktów kwiatowych.

wróć na górę ^